O autorze i o blogu

Kim jestem?

Witaj, nazywam się Łukasz Gigoń. Zanim napiszę kilka słów o sobie chcę Cię uspokoić. Swoją historię opiszę krótko, aby uniknąć zanudzenia Cię podczas czytania zawartości tej strony.

Zależy mi na tym, abyś wiedział/a czym się zajmuję i czytając wpisy publikowane na tej stronie pamiętał/a, że poruszane przeze mnie tematy dotyczą wyłącznie zagadnień, z którymi spotykam się na co dzień. Dlaczego to jest takie ważne? O tym na końcu.

Jestem trenerem kompetencji biznesowych, szkolę ludzi z zakresu komunikacji, sprzedaży i zarządzania. Oprócz prowadzenia firmy szkoleniowej, prowadzę także biznes klasyczny w kilku branżach. Działam aktywnie w biznesie, szkolę, sprzedaję, zarządzam. Jestem praktykiem współpracującym bezpośrednio z wieloma osobami. Przede wszystkim jednak szukam skutecznych rozwiązań. Tym właśnie chcę się z Tobą podzielić.

O blogu słów kilka

Niniejszy blog powstał z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują skutecznych strategii i rozwiązań Rozwoju Personalnego w obszarze komunikacji, sprzedaży i biznesu. Znajdziesz tutaj informacje, porady, strategie wypływające z osobistego doświadczenia i praktyki. Niezależnie od tego czy już jesteś przedsiębiorcą, planujesz nim zostać, działasz w biznesie tradycyjnym, strukturalnym czy dopiero planujesz któryś z nich rozpocząć. Jesteś na właściwej stronie. Dlatego wracaj tu jak najczęściej.

Mam ogromna nadzieję, że przygotowywane przeze mnie informacje i strategie pomogą Ci przejść tę wspaniałą drogę rozwoju kompetencji niezależnego przedsiębiorcy/ biznesmena, niezależnie od tego czy znajdujesz się na jej początku, czy już znacznie dalej.

Bez względu na to gdzie teraz jesteś, jeśli poszukujesz rozwiązań, które ułatwią Ci zrobienie kolejnych kroków naprzód – myślę, że się zaprzyjaźnimy.

Życzę Ci przyjemnej lektury
Łukasz Gigoń

P.S.

Na początku tej strony obiecałem wyjaśnić dlaczego piszę wyłącznie o tym czym się zajmuję. Powód jest prosty: podobnie jak Ty, mam dość czytania 'twórczości’ kolejnych pseudo znawców poszczególnych tematów. Dlatego, jeśli chcesz się rozwijać i korzystać z moich doświadczeń, poznając tym samym zdanie praktyka, a nie teoretyka… Tym bardziej cieszę się, że tu jesteś:) Ten blog stworzyłem z myślą o osobach takich jak Ty, poszukujących sprawdzonych i działających rozwiązań.

Pragnę Ci obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby każdy kolejny wpis odkrywał przed Tobą nowe idee i strategie, które znacząco wpłyną na Twój rozwój.

P.P.S.

Abyśmy mogli poznać się lepiej, zapisz się na listę mailową po prawej i 'polub’ stronę Rozwoju Personalnego na Facebook’u 😉

Do przeczytania.

====

Zasady korzystania:

Publikowane strategie i opinie wyrażają moje stanowisko na poszczególne tematy i nie ponoszę odpowiedzialności za zastosowanie całości lub fragmentów proponowanych strategii. To Twoje życie i tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre, a co nie.

Nie wyrażam zgody na powielanie opublikowanych tutaj treści w całości lub w formie fragmentów. Szanujmy wzajemnie Siebie, pracę, energię i czas poświęcony na tworzenie wartości. Jeżeli chcesz, aby ktoś z Twoich znajomych, czytelników bloga poznał zawarte tutaj informacje – umieść link, odeślij go do konkretnego wpisu. Budujesz w ten sposób także swój wizerunek i zyskujesz opinię uczciwej osoby.

– masz jakieś pytania/ prośbę? – skontaktuj się ze mną.

Dane kontaktowe znajdziesz na stronie.

Zapraszam do dyskusji i komentowania każdego wpisu. Nawet jeżeli masz inne zdanie, pisz śmiało. Jeżeli jednak Twoim zamiarem jest krytykowanie i obrażanie innych – zastanów się 2 razy. Krytykanctwo i prowokowanie innych nie będzie tolerowane, a takie komentarze będą usuwane lub nie pojawią się wcale.